Int no. #208391
Active
Immediate purchase possible
XGO P99
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:22 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | XGO |
| Category | Partially integrated |
| Model | P99 |
| Initial registration | 06/2023 |
| Mileage | 18.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2184 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.850 kg |
| Length in mm | 7.441 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Sound system, Bluetooth, Touchscreen |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
There are slight marks on the left rear bumper (reversed into a lamp)
Location
Germany, Gronau
Zip code: 48599
Distance:
... km
Int no. #208391
Active
Immediate purchase possible
XGO P99
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:22 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.