Int no. #209444
Active
Immediate purchase possible
XGO Dynamic 25
Loading ...
(Mon, 06/01/2026, 9:50 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | XGO |
| Category | Alcove |
| Model | Dynamic 25 |
| Initial registration | 11/2016 |
| Mileage | 62.000 km |
| Chassis | Renault |
| Engine power in kW | 125 kW (170 PS) |
| Displacement in cm³ | 2299 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.626 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| Hands-free kit | |
| Radio and sound | Bluetooth |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Blackout blind at the back of the bed to the bike rack is stuck
Location
Germany, Hamburg
Zip code: 22393
Distance:
... km
Int no. #209444
Active
Immediate purchase possible
XGO Dynamic 25
Loading ...
(Mon, 06/01/2026, 9:50 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.