Int no. #209293
Active
XGO 68p
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:59 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | XGO |
| Category | Partially integrated |
| Model | 68p |
| Initial registration | 12/2021 |
| Mileage | 33.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 88 kW (120 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.005 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| ESP | |
| Radio and sound | Radio |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Heating must be controlled via extra switch, not via display.
Location
Germany, Aurich
Zip code: 26605
Distance:
... km
Int no. #209293
Active
XGO 68p
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:59 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.