Int no. #222271
Active
Immediate purchase possible
Weinsberg Fiat ducato
Loading ...
(Thu, 05/14/2026, 4:16 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Weinsberg |
| Category | Box van |
| Series | Andere Baureihe |
| Model | Fiat ducato |
| Initial registration | 07/1993 |
| Mileage | 185.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 85 kW (116 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | 75vnzh |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 2 |
| Permissible total weight in kg | 2.800 kg |
| Length in mm | 5.000 mm |
| Main set tires | Summer tires |
| Second set of tires | Summer tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Radio and sound | Radio, Sound system, USB port |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Netherlands, Lievelde
Zip code: 7137 MV
Distance:
... km
Int no. #222271
Active
Immediate purchase possible
Weinsberg Fiat ducato
Loading ...
(Thu, 05/14/2026, 4:16 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.