Int no. #223223
Active
Immediate purchase possible
Sunlight V 66
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 9:40 AM)
Availability: 12. Juni 2026
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Sunlight |
| Category | Partially integrated |
| Series | V 66 |
| Modell | V 66 |
| Initial registration | 03/2025 |
| Mileage | 3.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 5.680 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Alloy wheels | |
| Light sensor | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Lage
Zip code: 32791
Distance:
... km
Int no. #223223
Active
Immediate purchase possible
Sunlight V 66
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 9:40 AM)
Availability: 12. Juni 2026
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.