Int no. #218858
Active
Sunlight T 69 L
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 12:30 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Sunlight |
| Category | Partially integrated |
| Series | T 69 |
| Modell | L |
| Initial registration | 06/2018 |
| Mileage | 71.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 2 |
| Permissible total weight in kg | 3.495 kg |
| Length in mm | 7.431 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Rear |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio / CD, AUX connector, USB port, Bluetooth |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Mahlberg
Zip code: 77972
Distance:
... km
Int no. #218858
Active
Sunlight T 69 L
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 12:30 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.