Int no. #222247
Buying opportunity
Sunlight T 68 Adventure Edition
This auction has expired (Mon, 05/11/2026, 3:42 PM)
Availability: immediately
Release price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Sunlight |
| Category | Partially integrated |
| Series | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Initial registration | 04/2023 |
| Mileage | 57.900 km |
| Chassis | Citroen |
| Engine power in kW | 121 kW (165 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.400 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
General description
Known defects
light scratches/ abrasions on the right side of the body
Damage
Location
Germany, Hagen
Zip code: 58135
Distance:
... km
Int no. #222247
Buying opportunity
Sunlight T 68 Adventure Edition
This auction has expired (Mon, 05/11/2026, 3:42 PM)
Availability: immediately
Release price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.