Int no. #220837
Active
Immediate purchase possible
Sunlight T 66
Loading ...
(Thu, 05/28/2026, 10:05 AM)
Availability: 01. Juli 2026
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Sunlight |
| Category | Partially integrated |
| Series | T 66 |
| Modell | T 66 |
| Initial registration | 01/2020 |
| Mileage | 47.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.000 kg |
| Length in mm | 7.000 mm |
| Main set tires | Summer tires |
| Second set of tires | Winter tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Hands-free kit | |
| Alloy wheels | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | USB port, Bluetooth, WLAN hotspot, Touchscreen |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Bechhofen
Zip code: 91572
Distance:
... km
Int no. #220837
Active
Immediate purchase possible
Sunlight T 66
Loading ...
(Thu, 05/28/2026, 10:05 AM)
Availability: 01. Juli 2026
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.