Int no. #95847
Sold
Sunlight A
Auction end: Sat, 02/28/2026, 5:07 PM
Availability: immediately
Hammer price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Sunlight |
| Category | Alcove |
| Series | A |
| Modell | Unbekannt |
| Initial registration | 01/2012 |
| Mileage | 99.491 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 85 kW (116 PS) |
| Displacement in cm³ | 1956 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 3.495 kg |
| Length in mm | 6.631 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio / CD |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Mönchengladbach
Zip code: 41069
Distance:
... km
Int no. #95847
Sold
Sunlight A
Auction end: Sat, 02/28/2026, 5:07 PM
Availability: immediately
Hammer price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.