Int no. #221389
Active
Sun Living A 75 SL
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 1:35 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Sun Living |
| Category | Alcove |
| Model | A 75 SL |
| Initial registration | 02/2020 |
| Mileage | 52.718 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 118 kW (160 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 4.400 kg |
| Length in mm | 7.390 mm |
| Main set tires | Summer tires |
| Second set of tires | Winter tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Rear, Camera |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, Bluetooth |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Plastic parts of the rear left apron have a crack
Damage
Location
Germany, Sundern
Zip code: 59846
Distance:
... km
Int no. #221389
Active
Sun Living A 75 SL
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 1:35 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.