Int no. #224377
Buying opportunity
Rapido 903 DF
This auction has expired (Thu, 05/14/2026, 3:10 PM)
Availability: immediately
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Rapido |
| Category | Integrated |
| Model | 903 DF |
| Initial registration | 05/2012 |
| Mileage | 48.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 109 kW (148 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 5.990 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Alarm system | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Radio and sound | Radio / CD |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Rear view camera defective.
Location
Germany, Neuenkirchen
Zip code: 48485
Distance:
... km
Int no. #224377
Buying opportunity
Rapido 903 DF
This auction has expired (Thu, 05/14/2026, 3:10 PM)
Availability: immediately
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.