Int no. #219707
Active
Pilote P746GJ
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 9:23 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Reserved price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Pilote |
| Category | Partially integrated |
| Model | P746GJ |
| Initial registration | 07/2024 |
| Mileage | 10.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2184 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.490 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Alarm system | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Rear, Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, Bluetooth, Touchscreen |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system, Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Gengenbach
Zip code: 77723
Distance:
... km
Int no. #219707
Active
Pilote P746GJ
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 9:23 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Reserved price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.