Int no. #209840
Buying opportunity
Pilote P696GJ
This auction has expired (Thu, 04/09/2026, 11:40 AM)
Availability: immediately
Last bid:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Pilote |
| Category | Partially integrated |
| Model | P696GJ |
| Initial registration | 03/2021 |
| Mileage | 58.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 2.500 kg |
| Length in mm | 6.960 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Lindhorst
Zip code: 39326
Distance:
... km
Int no. #209840
Buying opportunity
Pilote P696GJ
This auction has expired (Thu, 04/09/2026, 11:40 AM)
Availability: immediately
Last bid:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.