Int no. #192745
Active
Immediate purchase possible
Mobilvetta Oklahoma
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 1:03 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Mobilvetta |
| Category | Partially integrated |
| Series | Andere Baureihe |
| Model | Oklahoma |
| Initial registration | 12/2011 |
| Mileage | 59.700 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 74 kW (101 PS) |
| Displacement in cm³ | 2198 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.300 kg |
| Length in mm | 7.120 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| Radio and sound | Radio |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
It has minor damage to the rear left rear light, see photo.
Damage
Location
Germany, Nümbrecht
Zip code: 51588
Distance:
... km
Int no. #192745
Active
Immediate purchase possible
Mobilvetta Oklahoma
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 1:03 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.