Int no. #219633
Active
Miller Montana Special Edition
Loading ...
(Sat, 05/02/2026, 9:19 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Miller |
| Category | Partially integrated |
| Series | Montana |
| Model | Special Edition |
| Initial registration | 11/2017 |
| Mileage | 34.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.380 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Alarm system | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Hands-free kit | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio, USB port, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Cruise control |
General description
Known defects
There was a little water damage. ,
Location
Germany, Lübesse
Zip code: 19077
Distance:
... km
Int no. #219633
Active
Miller Montana Special Edition
Loading ...
(Sat, 05/02/2026, 9:19 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.