Int no. #217210
Active
Mercedes-Benz Marco Polo
Loading ...
(Sat, 04/25/2026, 9:21 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Mercedes-Benz |
| Category | Box van |
| Series | Marco Polo |
| Modell | Unbekannt |
| Initial registration | 12/2017 |
| Mileage | 133.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Engine power in kW | 120 kW (163 PS) |
| Displacement in cm³ | 2143 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | R358RT |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 5.140 mm |
| Main set tires | Winter tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Electric seat adjustment | |
| ESP | |
| Alloy wheels | |
| Lumbar support | |
| Light sensor | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio / CD, Sound system, AUX connector, USB port, Bluetooth, WLAN hotspot |
| Seat heating | |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Netherlands, Bodegraven
Zip code: 2411BG
Distance:
... km
Int no. #217210
Active
Mercedes-Benz Marco Polo
Loading ...
(Sat, 04/25/2026, 9:21 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.