Int no. #224805
Active
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Loading ...
(Sat, 05/16/2026, 9:39 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | MegaMobil |
| Category | Box van |
| Model | Mega Mobil Lounge |
| Initial registration | 09/2021 |
| Mileage | 45.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Engine power in kW | 121 kW (165 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 2 |
| Permissible total weight in kg | 4.200 kg |
| Length in mm | 6.200 mm |
| Main set tires | All-season tires |
| Second set of tires | All-season tires |
Equipment
| Tow bar | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| Power windows front | |
| Light sensor | |
| Radio and sound | USB port |
| Cruise control |
General description
Known defects
Some scratches on the rim and on the right-hand side due to bushes. Passenger seat has been removed.
Location
Germany, Welztow
Zip code: 03119
Distance:
... km
Int no. #224805
Active
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Loading ...
(Sat, 05/16/2026, 9:39 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.