Int no. #208732
Active
Malibu 640
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:24 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Malibu |
| Category | Box van |
| Series | 640 |
| Modell | Unbekannt |
| Initial registration | 11/2020 |
| Mileage | 36.349 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.355 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Electric seat adjustment | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio / CD, AUX connector, USB port, Bluetooth, WLAN hotspot, Touchscreen |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Treuchtlingen
Zip code: 91757
Distance:
... km
Int no. #208732
Active
Malibu 640
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:24 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.