Int no. #225377
Active
LMC Liberty Breezer 654 TI
Loading ...
(Sat, 05/30/2026, 9:49 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | LMC |
| Category | Partially integrated |
| Model | Liberty Breezer 654 TI |
| Initial registration | 05/2009 |
| Mileage | 88.500 km |
| Chassis | Ford |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2198 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.850 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Front, Rear |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Light sensor | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio / CD |
| Cruise control |
General description
Known defects
One small indentation each on the table top and worktop.
Damage
Location
Germany, Bremerhaven
Zip code: 27578
Distance:
... km
Int no. #225377
Active
LMC Liberty Breezer 654 TI
Loading ...
(Sat, 05/30/2026, 9:49 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.