The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
| Brand | LMC |
| Category | Alcove |
| Model | Liberty 560 |
| Initial registration | 10/2002 |
| Mileage | 190.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.400 kg |
| Length in mm | 5.990 mm |
| Main set tires | All-season tires |
| Parking aid | Camera |
| Particle filter |
- had water damage in the alcove with the previous owners, which was repaired including a new window in the alcove
- Small leak in our roof, where the satellite cables go in, sealed and as far as we know dry
- We had the satellite dish disconnected as it was never used
- Toilet flush disconnected as not enough water was coming out
- The paint on the hood is peeling off a little, we were told that this is a "Ducato disease", but it didn't bother us either
- Small dents around the vehicle, it's not a new vehicle
- The awning needs to be cleaned
- The net of the fly screen door at the bottom has come loose, but it didn't bother us either
- The car radio doesn't work (but we haven't had it checked to see what the problem is, we have a Bluetooth box connected to our cell phone)
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now