Int no. #193561
Active
Immediate purchase possible
LMC Liberty
Loading ...
(Thu, 04/02/2026, 9:51 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | LMC |
| Category | Alcove |
| Model | Liberty |
| Initial registration | 03/1994 |
| Mileage | 187.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 70 kW (95 PS) |
| Displacement in cm³ | 2500 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.100 kg |
| Length in mm | 5.650 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Bad Abbach
Zip code: 93077
Distance:
... km
Int no. #193561
Active
Immediate purchase possible
LMC Liberty
Loading ...
(Thu, 04/02/2026, 9:51 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.