Int no. #136503
Ended
LMC Ducato
Auction end: Thu, 09/25/2025, 3:27 PM
Availability: immediately
Starting price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | LMC |
| Category | Partially integrated |
| Model | Ducato |
| Initial registration | 08/1996 |
| Mileage | 145.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 85 kW (116 PS) |
| Displacement in cm³ | 2500 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.200 kg |
| Length in mm | 5.552 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Parking aid | Camera |
General description
Known defects
The vehicle has signs of use and small dents on the alcove, but these do not affect the tightness.
Damage
Location
Germany, Krefeld
Zip code: 47809
Distance:
... km
Int no. #136503
Ended
LMC Ducato
Auction end: Thu, 09/25/2025, 3:27 PM
Availability: immediately
Starting price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.