Int no. #213980
Active
Immediate purchase possible
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Loading ...
(Thu, 04/30/2026, 10:25 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | LMC |
| Category | Partially integrated |
| Model | Cruiser Comfort T 732 G |
| Initial registration | 10/2019 |
| Mileage | 36.766 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.400 kg |
| Length in mm | 7.525 mm |
| Main set tires | All-season tires |
| Second set of tires | Summer tires |
Equipment
| Alarm system | |
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Seevetal
Zip code: 21220
Distance:
... km
Int no. #213980
Active
Immediate purchase possible
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Loading ...
(Thu, 04/30/2026, 10:25 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.