Int no. #228245
Active
Immediate purchase possible
Laika 2109H
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 10:05 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Release price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Laika |
| Category | Integrated |
| Model | 2109H |
| Initial registration | 05/2026 |
| Mileage | 50 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2184 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.090 kg |
| Length in mm | 6.590 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Tow bar | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Sound system |
| Cruise control |
General description
Known defects
No defects 18 inch aluminum inverter, 2 KW solar system, lithium 320ah, outdoor shower, outdoor gas connection, awning electric with LED Vehicle is new without registration ...
Location
Germany, Rheine
Zip code: 48431
Distance:
... km
Int no. #228245
Active
Immediate purchase possible
Laika 2109H
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 10:05 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Release price:
... €
(incl. 19% VAT.)
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.