Int no. #218005
Buying opportunity
Hymer Camp GT 644
This auction has expired (Tue, 04/28/2026, 2:48 PM)
Availability: immediately
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Alcove |
| Model | Camp GT 644 |
| Initial registration | 04/2003 |
| Mileage | 84.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 3.900 kg |
| Length in mm | 6.870 mm |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Electric seat adjustment | |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Koblenz
Zip code: 56075
Distance:
... km
Int no. #218005
Buying opportunity
Hymer Camp GT 644
This auction has expired (Tue, 04/28/2026, 2:48 PM)
Availability: immediately
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.