Int no. #229441
Active
Immediate purchase possible
Hymer B654SL
Loading ...
(Tue, 05/26/2026, 9:54 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Integrated |
| Model | B654SL |
| Initial registration | 04/2008 |
| Mileage | 124.250 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | 73-ZP-ZB |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.990 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Radio and sound | Radio / CD, AUX connector, USB port, Bluetooth |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Netherlands, Leeuwarden
Zip code: 8939 CC
Distance:
... km
Int no. #229441
Active
Immediate purchase possible
Hymer B654SL
Loading ...
(Tue, 05/26/2026, 9:54 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.