Int no. #219267
Renegotiation
Hymer B654
Auction end: Thu, 04/30/2026, 10:00 PM
Availability: immediately
Last bid:
Concealed
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Integrated |
| Model | B654 |
| Initial registration | 06/2001 |
| Mileage | 126.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.000 kg |
| Length in mm | 6.860 mm |
Equipment
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Hands-free kit | |
| Radio and sound | Radio / CD, AUX connector, USB port, Bluetooth |
General description
Known defects
Paint condition on the rear bumper and on the fenders.
Location
Germany, Köln
Zip code: 51061
Distance:
... km
Int no. #219267
Renegotiation
Hymer B654
Auction end: Thu, 04/30/2026, 10:00 PM
Availability: immediately
Last bid:
Concealed
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.