Int no. #223616
Active
Hymer B584
Loading ...
(Sat, 05/16/2026, 10:51 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Integrated |
| Model | B584 |
| Initial registration | 04/1998 |
| Mileage | 166.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 85 kW (116 PS) |
| Displacement in cm³ | 1956 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 3 |
| Permissible total weight in kg | 35.000 kg |
| Length in mm | 6.000 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Parking aid | Camera |
| Radio and sound | Radio / CD |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Goch
Zip code: 47574
Distance:
... km
Int no. #223616
Active
Hymer B584
Loading ...
(Sat, 05/16/2026, 10:51 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.