Int no. #222760
Active
Immediate purchase possible
Hymer B534
Loading ...
(Thu, 05/14/2026, 11:55 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Integrated |
| Model | B534 |
| Initial registration | 06/1993 |
| Mileage | 181.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Engine power in kW | 54 kW (73 PS) |
| Displacement in cm³ | 2500 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 2 |
| Permissible total weight in kg | 3.100 kg |
| Length in mm | 5.630 mm |
Equipment
General description
Known defects
TV is not connected
Location
Germany, Hannover
Zip code: 30519
Distance:
... km
Int no. #222760
Active
Immediate purchase possible
Hymer B534
Loading ...
(Thu, 05/14/2026, 11:55 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.