Int no. #207180
Active
Hymer 602 free
Loading ...
(Tue, 03/31/2026, 2:40 PM)
Availability: 30. April 2026
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Box van |
| Model | 602 free |
| Initial registration | 05/2019 |
| Mileage | 81.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.000 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| Hands-free kit | |
| Radio and sound | Radio, USB port, Bluetooth |
| Cruise control |
General description
Known defects
small dent on the rear edge of the roof
Damage
Location
Austria, Vöcklabruck
Zip code: 4840
Distance:
... km
Int no. #207180
Active
Hymer 602 free
Loading ...
(Tue, 03/31/2026, 2:40 PM)
Availability: 30. April 2026
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.