Int no. #219000
Active
Hymer 564
Loading ...
(Thu, 04/30/2026, 2:05 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Integrated |
| Model | 564 |
| Initial registration | 03/1992 |
| Mileage | 99.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 60 kW (82 PS) |
| Displacement in cm³ | 1929 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 3.100 kg |
| Length in mm | 6.000 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Alarm system | |
| Radio and sound | Radio |
General description
Known defects
Crack at the bottom left of the windshield, not in the driver's field of vision, has remained unchanged since at least 2020.
Damage
Location
Austria, Graz
Zip code: 8020
Distance:
... km
Int no. #219000
Active
Hymer 564
Loading ...
(Thu, 04/30/2026, 2:05 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.