Int no. #218993
Active
Hymer 564
Loading ...
(Thu, 04/30/2026, 2:20 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hymer |
| Category | Integrated |
| Model | 564 |
| Initial registration | 07/2001 |
| Mileage | 161.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Number of belted seats | 3 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.000 mm |
| Main set tires | Winter tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Rear, Camera |
| Radio and sound | Radio / CD |
General description
Known defects
Truma boiler does not ignite correctly
Location
Germany, Düsseldorf
Zip code: 40470
Distance:
... km
Int no. #218993
Active
Hymer 564
Loading ...
(Thu, 04/30/2026, 2:20 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.