Int no. #227634
Active
Hobby Vantana OnTour Edition K65 ET
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 9:17 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Hobby |
| Category | Box van |
| Model | Vantana OnTour Edition K65 ET |
| Initial registration | 10/2023 |
| Mileage | 8.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2179 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 6.360 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Alloy wheels | |
| Lumbar support | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Biberbach
Zip code: 86485
Distance:
... km
Int no. #227634
Active
Hobby Vantana OnTour Edition K65 ET
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 9:17 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.