Int no. #225486
Active
Immediate purchase possible
GiottiLine Windy W58
Loading ...
(Tue, 05/26/2026, 9:45 AM)
Availability: immediately
Starting price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | GiottiLine |
| Category | Partially integrated |
| Model | Windy W58 |
| Initial registration | 03/2013 |
| Mileage | 101.766 km |
| Chassis | Citroen |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2198 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.362 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Power windows front | |
| Radio and sound | Radio, AUX connector |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Rear view camera defective
Water damage
Damage
Location
Germany, Schulzendorf
Zip code: 15732
Distance:
... km
Int no. #225486
Active
Immediate purchase possible
GiottiLine Windy W58
Loading ...
(Tue, 05/26/2026, 9:45 AM)
Availability: immediately
Starting price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.