Int no. #223410
Active
Immediate purchase possible
GiottiLine TherryT37
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 10:27 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | GiottiLine |
| Category | Integrated |
| Model | TherryT37 |
| Initial registration | 04/2011 |
| Mileage | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 116 kW (158 PS) |
| Displacement in cm³ | 2999 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | 58-pzz-7 |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 5 |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.350 mm |
| Main set tires | Summer tires |
| Second set of tires | Summer tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Lumbar support | |
| Radio and sound | Radio / CD, USB port |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Motor kap lakschade
Damage
Location
Netherlands, Helmond
Zip code: 5705KC
Distance:
... km
Int no. #223410
Active
Immediate purchase possible
GiottiLine TherryT37
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 10:27 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.