Int no. #44137
Ended
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Auction end: Thu, 07/25/2024, 2:05 PM
Availability: immediately
Starting price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Partially integrated |
| Model | Profilia T 675 SB |
| Initial registration | 03/2023 |
| Mileage | 10.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2184 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Pollutant class | Euro 6e |
| Air conditioning | Cab climate |
| Permissible total weight in kg | 4.250 kg |
| Length in mm | 6.990 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| ABS | |
| Airbag for passenger | |
| Airbag for driver | |
| Alarm system | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| High beam assistant | |
| Hands-free kit | |
| Leather steering wheel | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Navigation system | |
| Rain sensor | |
| Tire pressure monitoring | |
| Power steering | |
| Lane Keeping Assist | |
| Automatic start/stop | |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Darmstadt
Zip code: 64285
Distance:
... km
Int no. #44137
Ended
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Auction end: Thu, 07/25/2024, 2:05 PM
Availability: immediately
Starting price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.