Int no. #207667
Active
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Loading ...
(Tue, 03/31/2026, 9:39 AM)
Availability: 01. Mai 2026
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Integrated |
| Model | Integra Line 720 EB |
| Initial registration | 06/2017 |
| Mileage | 98.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.400 kg |
| Length in mm | 7.400 mm |
| Main set tires | Winter tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Passenger airbag can be switched off | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Hands-free kit | |
| Alloy wheels | |
| Multifunction steering wheel | |
| Radio and sound | Radio |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
Rear carrier lamp holder crack
Alde hot water heating circuit board defective
Signs of use commensurate with age
Location
Germany, Speyer
Zip code: 67346
Distance:
... km
Int no. #207667
Active
Eura Mobil Integra Line 720 EB
Loading ...
(Tue, 03/31/2026, 9:39 AM)
Availability: 01. Mai 2026
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.