Int no. #229425
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil Integra 760 EB
Loading ...
(Tue, 05/26/2026, 9:51 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Integrated |
| Model | Integra 760 EB |
| Initial registration | 06/2021 |
| Mileage | 30.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 130 kW (177 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.800 kg |
| Length in mm | 7.890 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Parking aid | Camera |
| Navigation system | |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Bad rappenau
Zip code: 74906
Distance:
... km
Int no. #229425
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil Integra 760 EB
Loading ...
(Tue, 05/26/2026, 9:51 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.