Int no. #224770
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil I 635 LS
Loading ...
(Fri, 05/22/2026, 9:45 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Integrated |
| Model | I 635 LS |
| Initial registration | 04/2005 |
| Mileage | 122.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.850 kg |
| Length in mm | 6.500 mm |
| Main set tires | Winter tires |
Equipment
| Tow bar | |
| On-board computer | |
| Power windows front | |
| Alloy wheels | |
| Particle filter | |
| Radio and sound | Radio, USB port, Bluetooth |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Peißenberg
Zip code: 82380
Distance:
... km
Int no. #224770
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil I 635 LS
Loading ...
(Fri, 05/22/2026, 9:45 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.