Int no. #177594
Active
Eura Mobil A690
Loading ...
(Wed, 04/01/2026, 10:57 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Alcove |
| Model | A690 |
| Initial registration | 04/2003 |
| Mileage | 127.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 6 |
| Permissible total weight in kg | 4.500 kg |
| Length in mm | 6.990 mm |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| Radio and sound | Radio / CD |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
Unfortunately, the tile is broken. The tile is there but cannot be removed.
Location
Poland, Sarbsk
Zip code: 84352
Distance:
... km
Int no. #177594
Active
Eura Mobil A690
Loading ...
(Wed, 04/01/2026, 10:57 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.