Int no. #222040
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil 665 HS
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 1:07 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Alcove |
| Model | 665 HS |
| Initial registration | 08/2001 |
| Mileage | 132.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 90 kW (122 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 2.800 kg |
| Length in mm | 6.905 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Tow bar | |
| Radio and sound | Radio |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Berlin
Zip code: 13088
Distance:
... km
Int no. #222040
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil 665 HS
Loading ...
(Mon, 05/25/2026, 1:07 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.