Int no. #208853
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil 2002
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:17 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Eura Mobil |
| Category | Integrated |
| Model | 2002 |
| Initial registration | 10/2002 |
| Mileage | 110.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 94 kW (128 PS) |
| Displacement in cm³ | 2800 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | SJ 110 J |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.000 kg |
| Length in mm | 7.400 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Tow bar | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio, Sound system, AUX connector, USB port, Bluetooth |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
camper display werkt niet goed
Location
Netherlands, Arkel
Zip code: 4241
Distance:
... km
Int no. #208853
Active
Immediate purchase possible
Eura Mobil 2002
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 9:17 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.