Int no. #223324
Active
Etrusco T 7400 QB
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 4:29 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Etrusco |
| Category | Partially integrated |
| Series | T |
| Modell | 7400 QB |
| Initial registration | 06/2020 |
| Mileage | 46.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 103 kW (140 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.000 kg |
| Length in mm | 7.400 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| ESP | |
| Navigation system | |
| Cruise control |
General description
Known defects
Lift table lowering does not work
Location
Germany, Coburg
Zip code: 96450
Distance:
... km
Int no. #223324
Active
Etrusco T 7400 QB
Loading ...
(Fri, 05/15/2026, 4:29 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.