Int no. #220029
Active
Elnagh marli
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 2:48 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Elnagh |
| Category | Integrated |
| Model | marli |
| Initial registration | 01/2003 |
| Mileage | 116.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 130 kW (177 PS) |
| Displacement in cm³ | 2999 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.400 kg |
| Length in mm | 6.000 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Parking aid | Rear, Camera |
| Power windows front | |
| Alloy wheels | |
| Lumbar support | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio, Sound system, AUX connector, USB port, Bluetooth, Touchscreen |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
Falta tapa lateral del avance (no impide funcionamiento)
Location
Spain, La Matanza de Acentejo
Zip code: 38370
Distance:
... km
Int no. #220029
Active
Elnagh marli
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 2:48 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.