Int no. #217740
Active
CI International Riviera 320
Loading ...
(Tue, 04/28/2026, 1:22 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | CI International |
| Category | Integrated |
| Model | Riviera 320 |
| Initial registration | 04/1995 |
| Mileage | 195.000 km |
| Chassis | Ford |
| Engine power in kW | 56 kW (76 PS) |
| Displacement in cm³ | 2402 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | no cab air conditioning |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 2.800 kg |
| Length in mm | 5.500 mm |
Equipment
| Parking aid | Camera |
| Radio and sound | Radio |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Eutlingen
Zip code: 72762
Distance:
... km
Int no. #217740
Active
CI International Riviera 320
Loading ...
(Tue, 04/28/2026, 1:22 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.