Int no. #209902
Active
Immediate purchase possible
Carthago chic e-line 44 yachting
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 10:52 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Carthago |
| Category | Integrated |
| Series | chic e-line |
| Modell | 44 yachting |
| Initial registration | 09/2015 |
| Mileage | 62.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 132 kW (179 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | X604hh |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.500 kg |
| Length in mm | 7.850 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Alarm system | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| ESP | |
| Alloy wheels | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio / CD, AUX connector, USB port, Bluetooth, Touchscreen |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Netherlands, Lisse
Zip code: 2162
Distance:
... km
Int no. #209902
Active
Immediate purchase possible
Carthago chic e-line 44 yachting
Loading ...
(Tue, 04/07/2026, 10:52 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Release price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.