Int no. #223366
Active
Carthago chic c-line I 4.9
Loading ...
(Tue, 05/12/2026, 9:31 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Carthago |
| Category | Integrated |
| Series | chic c-line I |
| Modell | 4.9 |
| Initial registration | 05/2017 |
| Mileage | 43.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 130 kW (177 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 4.250 kg |
| Length in mm | 7.420 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Power windows front | |
| Hands-free kit | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio / CD |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking with radio remote control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Hopfen a.See
Zip code: 87629
Distance:
... km
Int no. #223366
Active
Carthago chic c-line I 4.9
Loading ...
(Tue, 05/12/2026, 9:31 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.