Int no. #227505
Active
Carado T 345
Loading ...
(Fri, 05/22/2026, 1:09 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Carado |
| Category | Partially integrated |
| Series | T |
| Modell | 345 |
| Initial registration | 03/2011 |
| Mileage | 210.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Licence Plate | JG-089-T |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 2 |
| Permissible total weight in kg | 3.495 kg |
| Length in mm | 6.980 mm |
| Main set tires | All-season tires |
Equipment
| Airbag for passenger | |
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Parking aid | Camera |
| Power windows front | |
| ISOFIX | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio, Sound system, AUX connector |
| Cruise control | |
| Central locking system | Central locking system |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Netherlands, Weert
Zip code: 6003ME
Distance:
... km
Int no. #227505
Active
Carado T 345
Loading ...
(Fri, 05/22/2026, 1:09 PM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.