Int no. #220333
Active
Bürstner Viseo I 725
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 9:32 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Bürstner |
| Category | Integrated |
| Series | Viseo |
| Modell | I 725 |
| Initial registration | 04/2015 |
| Mileage | 25.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 96 kW (131 PS) |
| Displacement in cm³ | 2287 cm³ |
| Gearbox | Circuit |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Permissible total weight in kg | 3.500 kg |
| Length in mm | 7.250 mm |
| Main set tires | Summer tires |
Equipment
| On-board computer | |
| Rotating passenger seat | |
| Rotatable driver seat | |
| Electric exterior mirrors | |
| Power windows front | |
| Radio and sound | Radio |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Marbach
Zip code: 71672
Distance:
... km
Int no. #220333
Active
Bürstner Viseo I 725
Loading ...
(Mon, 05/04/2026, 9:32 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.