Int no. #225241
Active
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Loading ...
(Wed, 05/20/2026, 9:29 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Vehicle profile
| Brand | Bürstner |
| Category | Partially integrated |
| Series | Lyseo TD |
| Modell | 744 Harmony Line |
| Initial registration | 06/2018 |
| Mileage | 32.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Engine power in kW | 110 kW (150 PS) |
| Displacement in cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearbox | Automatic |
| Fuel | Diesel |
| Air conditioning | Cab climate |
| Number of belted seats | 4 |
| Permissible total weight in kg | 3.800 kg |
| Length in mm | 7.400 mm |
| Main set tires | Summer tires |
| Second set of tires | Winter tires |
Equipment
| Rotating passenger seat | |
| Power windows front | |
| Navigation system | |
| Radio and sound | Radio / CD |
| Cruise control |
General description
Known defects
No known defects worth mentioning
Location
Germany, Zwickau
Zip code: 08062
Distance:
... km
Int no. #225241
Active
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Loading ...
(Wed, 05/20/2026, 9:29 AM)
Availability: immediately
Current price:
... €
Reserved price:
... €
Commission:
... €
The purchase is currently only possible for professional dealers. Now
Do you have any further questions about the vehicle?
You have the possibility to send a message to the seller.